Antalya’da Bir “Eleme Merkezi”

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bulunan “Eleme Merkezi” “Herkesi bekliyoruz!” sloganıyla yöre çiftçisine eleme hizmeti veriyor. 2019 yılında AKY Technology’den edinilen makineler ile kurulan üretim parkurunda; susam, nohut, fasulye, kinoa, çörek otu, arpa, buğday, fıstık elenebiliyor. Sıvı tohum ilaçlama hizmeti de veren “Eleme Merkezi” Bekir Arslan ve ailesi tarafından kurulan yerel bir aile işletmesi.

13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenen Tüm Kuruyemiş Sanayicileri Derneği (TÜKSİAD) Yönetim Kurulu Toplantısına katılan AKY Technology Genel Müdürü Hakan Turaç ve La Recolte Du Monde Dergisi Editörü Özlem Kaplan, seyahatleri sırasında Bekir Arslan’ı ziyaret etti.

Turaç, “Müşterilerimiz bizim için önemli. Tesis kurarken, dostluk ilişkileri de kuruyoruz. Bekir Bey’in bir fincan çayını içmeden Antalya’dan geçip gitmek olmazdı. Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde tesislerimiz var. Bu her şehirde bir de dost kapımız olduğu anlamına geliyor. AKY Technology iş ilişkisi kurduğu sektör temsilcileriyle büyük bir aile. Antalya’da Bekir Bey bizi ailesi ile candan karşıladı ve ağırladı. Teşekkür ederiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir