Metrosan Tarım Ve Gıda, Ceviz İşleme Tesisi İle Mersin’de Parlıyor

Mersin Limanı üzerinden bakliyat ve kuruyemiş ticaretinin uluslararası arenada döndüğü şehirde; Metrosan Tarım ve Gıda, tam teşekküllü bir “Ceviz İşleme Tesisine” imza attı. Metrosan Ceviz İşleme Tesisi’nde ürün kırılıyor, temizleniyor ve paketleyerek piyasaya servis ediliyor.
2004 yılında, kuruyemiş ve bakliyat ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışındaki firmalara tedarik ederek ticaret yolculuğuna başlayan Metrosan, bu yıl içerisinde devreye aldığı tam teşekküllü ceviz işleme tesisi ile bölgenin parlayan firmalarından biri olmaya aday.

Metrosan, Mersin Karaduvar’da bulunan Ceviz İşleme Tesisi’nde, 22 çalışanı ile dünyaya hizmet sunuyor. 3.500 m2 kapalı alanda yükselen tesisinde; günlük 20 Ton kabuklu cevizi kırarak kelebek, parça ve kabuk şeklinde ayırıyor ve kuruyemiş sektöründen pastacılık sektörüne kadar yurtdışı ve yurtiçindeki firmalara tedarikini sağlıyor.
Altın değerindeki yemiş Ceviz; tüm, kelebek, kırık, kabuk ve toz olmak üzere piyasaya servis ediliyor ve değerlendiriliyor.

2004 yılından bugüne geniş bir satış ve dağıtım ağına sahip olan, toplam yıllık satışının %60’ını ihraç eden Metrosan; Mısır, Hindistan, Kuveyt, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İsrail ülkelerine ürün gönderiyor. İç Piyasada ise hemen hemen Türkiye’nin tüm şehirlerine bakliyat ve kuruyemiş ürünlerini gönderen kuruluş; yıllık satış oranının %40’ını ise yurtiçine yapıyor.
Kurulduğu ilk günden beri, kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için gayret eden Metrosan yıllardır “Değişmeyen Kalite” mottosuyla üretmeyi sürdürüyor. Firma ve ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Adres: KARADUVAR MAH. CUMHURİYET BULV. NO: 157 B-1/B2 B3
Gsm: 03242217621 Faks: 03242217622
E-Mail : [email protected]
www.metrosangida.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir