Kurumsal

gokmen_akyurek

Merhaba Sevgili Okurlar,

Yıllar içinde biriktirdiğimiz onca deneyimi yanımıza alarak yepyeni bir Dünya’ya merhaba diyoruz. “La Récolte Du Monde” ilk sayısı ile sizlerle buluşuyor. Bundan böyle Kuru Gıda Sektörü hakkındaki bütün bilgilere La Récolte Du Monde’dan ulaşacak ve sayfalarında gezinirken Rekolte Dünyası’nda keşfe çıkacaksınız.

Rekolte Dünyasını dergimizde bulabilmeniz için 90 sayfa boyunca Dünyanın her yerinden renkli başlıkları toparladık. Çevremizdeki her şey değişiyor ve bu değişimi soluksuz takip ediyoruz.

Dünyadan Türkiye’ye geçiş yapacak bakliyatta nasıl ithalatçı konuma geldiğimizin analizini yapacağız. Kış ayları bu yıl ülkemizde sert geçti. Akdeniz bölgesindeki sel olayları çiftçiyi zor durumda bıraktı. Yağışların son aylarda sıklaşması ürün sini etkiledi. Bakliyat sektöründeki üretken firmalara sayfalarımızda yer verecek, özel konukları dergimizde ağırlayarak sektörde ileriyi görmemize yardımcı olacak ipuçlarını metinler içerisinde keşfedeceğiz.

Sektördeki en son gelişmeleri, yepyeni teknolojik eğilimleri, köklü kuruluşları, henüz kurulanları, başarı hikayelerini ve bilinmeyenleri haber edecek “sektörün buluşma noktası” olma misyonumuzu taşımayı sürdüreceğiz.

Her sayfası dopdolu La Récolte De Monde’u sizlerle buluşturmam konusunda bana yardımcı olan ekibime ve Gökmen Akyürek adının güvencesinde gerçekleştirdiğim her işte bana destek veren kuru gıda sektörünün birbirinden kıymetli firmalarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi okumalar diliyorum.

La Récolte Du Monde Dergisi
Gökmen AKYÜREK
Genel Yayın Yönetmen