GRAİN TECH EXPO 2016 YOLDA

Zerno-tex1_eng

Grain Tech Expo 2016 Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenecek. 10- 12 Şubat tarihleri arasında tarım sektörüne hizmet eden stant sahiplerini ve ziyaretçileri ağırlayacak olan Grain Tech Expo, dünya ölçekli tarım endüstrisi fuarından biri olma özelliğini taşıyor. 

 

Grain Tech Expo, KyivExpoPlaza Sergi Alanı’nda 10-12 Şubat 2016 tarihleri arasında Ukrayna’da yapılacak. Tarım Sektörüne yönelik; üretim, depolama, işleme ve tahıl, baklagil ve yağ bitkilerinin taşınması işlemlerinin farklı aşamalarına hizmet eden üretici ve uzman kuruluşları buluşturuyor.

Özellikle tahıl pazarının önde gelen profesyonellerinin katılacağı Fuar’da son teknoloji ekipman ve makineler sergilenecek: Tarım makine ve ekipmanları, hububat bitkileri üretim teknolojileri, tahıl ve yağ bitkileri teknolojileri, asansör sistemleri ve silolar, tohum koruma ve laboratuvar teknolojileri Grain Tech Expo’daki yerini alacak.

Çekirdek dernekler, devlet daireleri, makine ve teçhizat ile tohum ve bitki koruma üreticilerinin iletişime geçmesi için uygun ortamı oluşturan Grain Tech Expo’da AKY Technology’de yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir