Harish Tahiliani’ye MASALA! Gibi Ödül

AKY Technology dünyanın öncü firmalarıyla çalışıyor.

Arab& İndia Spices, bakliyat ve baharat alanında Dubai’nin en önemli kuruluşlarından biri. 1986 yılından beri dünyanın farklı ülkelerine hizmet götüren Arab&İndia Spices’in başındaki isim: Harish Tahiliani

Topluma büyük katkılar sağlayan isimlerin almaya hak kazandığı Hindistan’ın önemli ödüllerden olan “MASALA! 2015’’de onurlandırılanlardan biri de Harish Tahiliani oldu.

 

Orta Doğunun en önemli üreticilerinden biri olarak anılan Harish Tahiliani, Hindistan’da topluma yaptığı katkılardan dolayı ödüle layık görüldü. Asya toplumuna çeşitli alanlarda büyük katkı sağlayanlara verilen Masala Ödülleri “başarının mihenk taşı” olarak anılıyor.

Harish Tahiliani’nin yaşam deneyimi ve sektörel başarısı ile topluma katkısı neticesinde aldığı bu ödül halk oylamasıyla verildi. Tahliani, 1986’dan beri baharat ve bakliyat alanında yaptığı çalışmalarla ülkesinin ismini etkili bir şekilde dünyada temsil eden girişimcilerden sayılıyor.

AKY Technology ile güçlü iş ilişkileri olan Arab& India Spices teknolojiyi yakından takip ediyor. Tesislerinde son teknolojiyi kullanarak kaliteli işlere imza atan Arab İndia Spices Yönetim Kurulu Başkanı Tahliani ülke ekonomisine katma değer sağlıyor.12279125_10153720109453745_6037030895755638094_n

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir