IDMA’NIN BİR SONRAKİ BULUŞMASI 2017’DE!

buğday

Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem, Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı (IDMA) 6. Kez 23- 26 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlendi. Tarım sektöründe hizmet eden sanayici, işadamı, üreticileri buluşturan etkinlik, Dünyanın farklı kıtalarından firmaları ağırlıyor. Bir sonraki IDMA’nın tarihi 04- 07 Mayıs 2017 olarak belirlendi.

IDMA 2015, bakliyat sektörünün dev isimlerini her yıl olduğu gibi bu yıl da buluşturmuştu. Bir sonraki IDMA Fuar yılı belli oldu. 2017 olarak açıklandı.

Türkiye ve Dünyadan firmaların stant açarak tanıtımlarını yaptıkları Fuar, sektörün en büyük etkinliklerinden olma özelliği taşıyor. İstanbul’da gerçekleşen IDMA, tarım alanındaki tüm teknolojilerin bir arada ve işler vaziyette sergilendiği tek fuar olma özelliği taşıyor.

Bu yıl içerisinde 6. kez düzenlenen Fuar, Orta doğuda yaşanan olumsuzluklara, Ukrayna- Rusya krizi ve uluslararası alanda doların yüksek paritesine rağmen çok sayıda ziyaretçi çekti.

İDMA 2015 Fuarı’na 148’i yerli, 105’i yabancı olmak üzere 253 marka katılım gösterdi. Yabancı firmaların 50’si fuara doğrudan katılım gösterirken, 55 firma temsilcileri aracılığıyla fuarda yer aldı.

Toplam 33 bin metrekarelik alandan oluşan 3 salonda 253 firma stant açtı. Un, irmik, mısır, pirinç ve yem değirmenleri ile bakliyat temizleme, ambalajlama, makarna ve bisküvi tesislerinde kullanılan en son teknolojiler ile yem depolama siloları, dolum, taşıma ve tahliye sistemleri, laboratuvar cihazları, katkı maddeleri, ambalaj makineleri ve malzemeleri ile yedek parça ve yan sanayi ürünlerindeki en son yenilikleri ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Önümüzdeki IDMA Fuarı’nın açılış yılı ise 2017 olarak duyuruldu. 04- 07 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul’da 7. Kez düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir