AKY Technology ortadoğunun büyükleri ile çalışıyor

Arab-India Spices LLC DUBAİ’nin En Büyük Hububat Fabrikasını kuruyor.

Arap India Spices LLC

Ortadoğu Bölgesinin Bakliyat Sektöründeki dev kuruluşlarından biri olan Arab-INDIA Spices LLC. Gökmen Akyürek yönetimindeki AKY Technology ile çalışıyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen görüşmelerde Arab-INDIA Spices LLC Yetkilisi Sn. Harish Kumar ve Gökmen Akyürek bir araya gelerek ticari bir alışveriş gerçekleştirdi.

1986 yılında baharat ve bakliyat alanında çalışmaya başlayan Arab-India Spices LLC. bugün Ortadoğu Bölgesinin en büyük üreticilerinden biri konumunda. Dünyanın çeşitli yerlerinde ofisleri olan kuruluş, farklı gıda markalarını bünyesinde barındırıyor. Geniş çaplı bir ihracat alanı bulunan, toptan satış&İhracat alanında uzmanlaşmış Arab-India Spices’e, AKY Technology geçtiğimiz günlerde makine satışı gerçekleştirdi.

Gökmen Akyürek yönetimindeki AKY Technology hız kesmeden yoluna devam ediyor. Küçük ölçekli bir kuruluş olarak ticaret hayatına atılan Kuruluş, bugün ayda 12 Bin Metre Tondan fazla üretim kapasitesi ile dünyaya hizmet vermekte. İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Uzak Doğu’ya kadar uzanan geniş bir alana bakliyat ihraç etmektedir.

Merkezi Dubai’de bulunan Arab-India Spices LLC. bir Birleşik Arap Emirlikleri Şirketidir. Bütün Körfez Bölgesi ve Hindistan hammadde temin alanlarında olan kuruluş, ürünün tarladan paketleme aşamasına kadar olan süreci akıllı makineleri ile yönetmektedir. Üretim sürecinde Z Kategorisi Sortex makinelerine öncelik veren Firma kaliteli sonuç almak için teknolojiyi yakından takip etmektedir.

AKY Technology, AR-GE Ekibi ile geliştirdiği teknoyenilikleri Arab-INDIA Spices LLC. ile paylaşmış ve makine satışı gerçekleştirmiştir. İki firma arasındaki ticari ilişkilerin gelecek günlerde de sürmesi planlanmaktadır.

AKY Technology İleriye doğru hareketini sürdürüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir