Jubus Industrials – AKY Technology İşbirliği

JUBUS INDUSTRIALS

AKY Technology İspanya’dan çok değerli bir konuk ağırladı. İspanya Sanayi ve Tarım Makineleri sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Jubus’un Değerli Yöneticisi Sayın Jordi Busquets Tarrats, AKY Technology’yi ziyaret etti. Buluşmada Agrosan’ın Kurucusu Sayın Amir Zekeriya’da vardı.

Gökmen Akyürek yönetimindeki AKY Technology, hububat ve bakliyat sektöründe hasattan market raflarına kadar uzanan sürece hizmet eden teknolojik çözümleri ve makine çeşitliliği ile Türkiye’de iş hacmini büyütüyor. Dünyanın değişik kıtalarına daha aktif olarak hizmet götürmek için merkez ofisler tesis edecek olan AKY Technology, dünyaya hizmetleri ile iz bırakmış bakliyat sektörünün büyük kuruluşları ile de iletişimi canlı ve sıcak tutuyor.

70 yıllık geçmişi ile geniş ölçekli bir firma olan JUBUS INDUSTRIALS’un deneyimli yöneticisiyle, AKY Technology’de bir araya gelindi.

 AKY Technology ve Jubus Avrupa’da ortak marka altında üretim gerçekleştirecek.

AKY Technology ve Jubus Avrupa’da ortak marka
altında üretim gerçekleştirecek.

 

1929 yılından beri İspanya’nın Katalan Bölgesinde faaliyet gösteren Jubus, dünya ölçekli bir çalışma sahasına sahip. Sanayi ve tarım makinelerinin üretim, onarım ve yedek parça satışını gerçekleştiriyor.

İspanyol kuruluş iç piyasada sektörün öncülerinden biri olarak; yüksek kalitede üretim yaparken dayanıklılık ve dirençleriyle tasarruf sağlayan makineler üreterek kapsamlı hizmet garantisi veriyor.

Jubus’un hizmet alanına öncelikli olarak; Tarım ve Orman Makineleri ve Ekipmanları, Çiftlik Makineleri, Silolar, Kahve Kavurma Makineleri, Sebzeleri dönüştüren makineler giriyor.

JUBUS INDUSTRIAL FABRICA
JUBUS INDUSTRIAL FABRICA

Jubus ve Rusya’nın metalurjik alanındaki lider şirketi KEMZ 2014 yılında ticari bir ortaklık kurarak makine montajı alanında birlikte hareket etme kararı aldı. Bu anlaşma ile Jubus, Kuzey Afrika ve Latin Amerika’ya çiftlik ekipmanları göndererek montajını üstlenecek ve Dünyadaki etki alanını genişletecek.

AKY Technology, ticaret alanında dünya oyuncusu olmanın birinci kuralının sektörü takip ederek iletişimi güçlü tutmak olduğunun farkında.

Müşterilerine iyi hizmet sunmak için bağlantılar kurarak, en iyiler ile çalışmanın başarı getireceğini bilerek bu doğrultuda hareket ediyor. İspanyol Devi Jubus’la aynı paydada buluşan iştiraklere imza atacak olan Gökmen Akyürek Technology ortak bir marka altında ürün satışlarına başlayarak Dünya Bakliyat Piyasasına Jubus’la birlikte hizmet edecek.

Makine imalatlarının %50’si Jubus’un üretim tesisinde yapılırken %50’si de Gökmen Akyürek Technology’nin çatısı altında gerçekleştirilecek. İki ülke arasındaki ticari ilişkileri ısıtacak bu deneyim ileriki zamanlar büyüyerek farklı olumlu gelişmelere de yol açabilir. Türkiye’nin Dünyadaki ekonomik gücünü artırarak daha da gelişmesine ortam yaratacak projelerin altına imza atanlardan olmak için teknoyeniliklerin takipçisi Gökmen Akyürek Technology akıllı hamleler yapmayı sürdürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir