ANUGA FUARI EKİM 2019’DA

ANUGA FUARI EKİM 2019’DA

Anuga Yiyecek ve İçecek Fuarı, 5- 9 Ekim 2019 tarihlerinde Almanya’nın Köhn Şehri’nde düzenleniyor. Uluslararası fuarda; Fırınlanmış ürünler, tatlılar, pastalar, içecekler, süt ürünleri, dondurma, sağlıklı yiyecekler, hazır yiyecekler, yiyecekleri koruma teknolojileri, pişirme ekipmanları vb. sergilenecek.

Dünya çapında lider gıda fuarlarından biri olma iddiasını taşıyan Anuga Fuarı, yiyecek ve içecek sektörünün farklı kollarını yine tek platformda toplanmaya hazırlanıyor. İki yılda bir düzenenen organizasyon, anuga.de resmi web sitesinden edinilen bilgiye göre;  2017 yılında 7bin405 katılımcı ve yaklaşık 165bin ziyaretçi ağırladı.

Dünyanın gıda alanında en büyük ticaret fuarı olma iddiasını koruyan Anuga; global trendleri tek çatı altında toplamayı hedefleyen 10 fuar gibi yapılanıyor: Çatısı altında yiyecek ve içecek alanında farklı sektörler bir araya getiriliyor.

Anuga Helal Pazarı, Anuga Organik Pazar, Anuga Mutfak Bölümü, Anuga Yenilikçi Tatlar Şovu, Anuga Trend Bölgesi ve Kongreler ile organizasyon yine dopdolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir