BIOFACH 2020

Organik Tarım Sektörünün değişmeyen adresi, en iddialı etkinliği olan BİOFACH Organik Tarım Fuarı, 12- 15 Şubat 2019 Tarihleri arasında 30. Kez düzenleniyor. Almanya’nın Nurnberg Messegelande Fuar alanında ilgilileri buluşturan organizasyon her yıl düzenleniyor.

Biofach Organik Ürünler Fuarı, ilk kez düzenlendiği 1990 yılından bu yana kapılarını sektör temsilcilerine açıyor.

Organik ürünler başta olmak üzere, süt ürünleri, dondurulmuş gıda ürünleri, şarküteri ürünleri, deterjanlar, ev tekstili, doğal ürünler, parfüm, sucuk, baharatlar, sebze ve baklagiller alanında organik üretim yapan üreticilerin geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı organik ürünler, Almanya’nın Nürnberg şehrinde, 14- 17 Şubat 2019 Tarihleri arasında 29. Kez Biofach fuarında görücüye çıkmıştı. Türkiye, Ege İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile 20’yi aşkın Türk firması ile yerini almıştı.

Biofach Organik Ürünler Fuarı’nda Türk firmaları başta olmak üzere, kuru kayısı, çekirdeksiz kuru üzüm ve kuru incir, kuru üzüm gibi organik kuru üzümlerle birlikte; kuru bakliyat, fındık, fıstık, badem, zeytin ve zeytinyağı kuru domates ve domates konsantresi, konserve ve salamura meyve ve sebzeler, yağlı tohumlar, hububat, meyve suyu ve konsantresi, yarı kuru sebzeler, dondurulmuş sebze ve meyveler, un gibi belli başlı gıda ürünlerini Almanya ve dünyanın dört bir tarafından gelen ithalatçıların beğenisine sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir