AB’nin Ticari Pasaportu: “CE”

ce belgeleri 2
AKY Technology Makineleri “CE Belgesi” Aldı. Avrupa Birliği (AB) Standartlarında makinelerin güvenilirliğini onaylandı.

AKY Technology, “British Certifications Inc. CE Belgesi” alarak uluslararası arenada kullanıcı güvenliğini onayladı. Türkiye ve Dünya’nın farklı ülkelerine makine sevkiyatı gerçekleştiren AKY Technology, bu belge ile güvenilirliğini tescil ettirdi.

 

British Certifications Inc. JAS-ANZ (Yeni Zelanda ve Avusturya Ortak Akreditasyon Sistemi) ile akredite olmuş bir belgelendirme kuruluşudur. Dünya’nın farklı kıtalarında çeşitli ülkelerde bölge müdürlükleri vardır ve etki alanı geniştir: Avusturya, Singapur, Türkiye, İran, Mısır, Endonezya, Nepal, Bangladeş, Vietnam, Bulgaristan, Damman, Dubai gibi ülkelerde ofisleri bulunmaktadır.

Kullanıcı güvenliğini önceleyen “tüketici odaklı yönetimlerin” başvurduğu ve kabul kriterleri yüksek bir belgelendirme kuruluşu olan British Certifications Inc. ile Avrupa Birliği Standartlarına (AB) uygunluk da ortaya konur.

Kuruluş bağımsız, tarafsız, yetkin bir şekilde standartlara uygunluk değerlendirilerek uzun bir sürecin sonunda belgelendirilir.

CE İşareti Avrupa için ürünün “ticari pasaportu” olarak kabul edilir. AB Yeni Yaklaşım Direktifleri uygulanması kapsamında zorunludur. CE (Conform ite Europeenne)  AB sağlık, güvenlik, tüketici güvenliği ve çevre şartlarını sağlamış anlamı taşır.

AKY Technology makinelerinin güvenilirliğini British Certifications Inc. CE Belgesi ile bir kere daha kanıtladı.

AKY Technology ile teknoyenilik zamanı sürecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir