Afro Packaging& Food Exhibition Mayıs Ayında Düzenleniyor.

afro-packaging-food-manufacturing-2016-brochure-1-638

Mısır’ın Kahire şehrinde düzenlenecek olan Afro Packaging& Food Manufacturing Fuarı kapsamında paketleme teknolojileri, un üzerine teknolojiler ve tohum teknolojileri görücüye çıkacak. Kuzey Afrika ve Mısır’ın en önemli fuarı olma özelliği taşıyan etkinliğin bu yılda uluslararası düzeyde ilgi görmesi bekleniyor.

Afro Packaging, Kahire Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde 26- 29 Mayıs 2016 yılına düzenlenecek. Her yıl düzenlenen Fuar, geçen yıl 14- 17 Mayıs tarihleri arasında firmalar ile ziyaretçileri buluşturmuştu. 160 katılımcı firma sektöre sesini duyurmak üzere yerini almış ve 1000 marka tanıtılmıştı.

12.000 m2de ortalama 10.000 ziyaretçi tarafından gezilen Afro Packaging, çeşitli ülkelerinden katılımcı ağırladı. Hindistan’dan Türkiye’ye; Suudi Arabistan’dan Çin’e; Morocco’dan Almanya’ya kadar farklı kıtalardan ülkeler fuarda hazır bulundu.

Hububat ve tohum sektöründeki en son teknolojileri yakından görmek ve etkili ticari bağlantılar kurmak isteyen markalar geçen yıl olduğu gibi bu yılda Fuardaki yerini alacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir