Bangladeş Graintech Fuarı

Bangladeş’in Dakka Şehrinde her yıl düzenlenen Bangladeş Graintech Fuarı, bu sene 2-4 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlendi. 3 gün boyunca süren fuarda, Dünya Kuru Gıda Sektörü temsilcileri bir araya geldi.

Grain Tech Bangladeş; pirinç, buğday, bakliyat, yağlı tohumlar, baharatlar, süt ürünleri ve yem ve diğer tüm gıda sektörlerinde teknoloji hizmeti verenlerin stand açmasına olanak sağlayan uluslararası bir platform.

Grain Tech Bangladeş’te; Türkiye, Polonya, Fransa, İtalya, İngiltere, Çin, ABD, Hollanda, İspanya, Japonya, Güney Afrika, Yeni Zelanda, İsrail, Tayvan, İsviçre gibi 30’dan fazla ülkeden katkı sağlandı.

Bu fuarda Almanya, Tayland, Rusya, Malezya, Hong Kong, Umman, İran, Brezilya ve BAE gibi ülkeler, tahıl endüstrisinde kapsamlı ürün ve teknolojileri ile de göz doldurdular. AKY Technology de, standı ile fuardaki yerini alarak, Türkiye’yi ürettiği Hububat Eleme Teknolojileri ile temsil etti.

Fuar Ziyaretçi Profilini ise şunlar oluşturuyor: Pirinç ve Un Değirmencileri, Gıda işlemcileri, Yem Üreticileri, Kahve Yetiştiricileri ve İşleyicileri, Soya İşleyicileri, İthalatçılar ve İhracatçılar, Değirmen Operatörleri, Bisküvi ve Ekmek Üreticileri, Süper Marketlerin Satın Alma Müdürleri, Bakım Yöneticileri, Atıştırmalık Üreten Şirketler, Yağ Değirmenleri, Marka Yöneticileri ve İlgili Pazarlama Uzmanı, Depo Sahipleri, Fabrika Yöneticileri, Üst Düzey Yöneticiler ve Teknik Yöneticiler, Üretim ve Operasyon Yöneticileri, Satış ve Pazarlama Müdürleri, Tahıl Tüccarları, Çiftçiler ve Tarımsal Girişimciler vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir