GULFOOD DUBAI 2018 GIDA FUARI YOLDA

Gulf-food

Gulfood Dubai 2018 Gıda Fuarı, 18 Şubat- 22 Şubat 2018 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai Emirliği’nde Dubai Dünya Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. 1 milyon metrekarelik fuar alanında, uluslararası arenada binlerce firmayı buluşturan etkinlik 5 gün sürecek.

 

Gulfood Dubai Middle East Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı, 2017 yılında 97 bin ziyaretçiyi aşarak rekor kırdı ve dünyanın en büyük yıllık gıda etkinliği olma iddiasını hakkı ile taşıyor. 23. kez düzenlenen etkinlik 8 ana pazar sektöründe 5 binden fazla katılımcıyı tekrar ağırlamaya hazırlanıyor. (Kaynak: www.gulfood.com)

Yeni ürün ve teknolojilerin görücüye çıktığı etkinlikte, bal, pekmez, reçel, çay, kahve ürünleri; yumurta, süt ürünleri; çikolata, şekerleme, bisküvi, zeytin ve zeytinyağı ürünleri, bakliyat, baharat, yöresel ürünler, meyve suyu ve meyve suyu konsantre ürünleri, paketlenmiş ve hazır gıdalar başta olmak üzere pek çok ürün fuarda sergilenecektir.

Dünya çapında iş bağlantıları kurmak, yeni iş fırsatları yakalamak ve son trendleri takip edebilmek için, Gulfood Dubai 2018 Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nda yerinizi almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir