Agrofood Etiyopya 2020

Doğu ve Orta Afrika’nın en büyük ithalatçısı olarak her sene konumunu genişleten Etiyopya, 4. Agrofood fuar organizasyonu ile 2020 yılında da başarı hikayesini sürdürmeye devam ediyor.

Avusturya, Mısır, Çin, Türkiye, Fransa, Almanya, Amerika, Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın farklı bölgelerinden pazar liderlerine ev sahipliği yapacak etkinlikte Tarım, Katkı Malzemeleri, Gıda İşleme, Paketleme, Unlu Mamüller ve Şekerleme Teknolojileri alanında çeşitli ürünler sergilenecek.

Fuar süresince düzenlecek konferanslar, sunumlar ve açık oturumlar sayesinde, katılımcılar Etiyopya pazarı ile ilgili fikir alışverişinde bulunma fırsatı yakalayacaklar. Bunlara ek olarak, Interaktif Agrofood ve Plastprintpack Portalları, katılımcıların ve ziyaretçilerin etkinlik öncesinde, etkinlik süresince ve sonrasında iletişim halinde olmalarını ve ticari toplantılar düzenlemelerini sağlamaktadır.

  1. Etiyopya Uluslararası Gıda, Tarım ve Paketleme Fuarı, 3-5 Haziran 2020 tarihleri arasında, başkent Addis Ababa’da bulunan Millenium Hall’de misafirlerine kapılarını açacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir