AGRA 2017 BAŞLADI

AGRA 2017

Uluslararası Tarım Fuarı Agra 2017, Bulgaristan’ın Plovdiv şehrinde 22- 26 Şubat tarihleri arasında düzenleniyor. Güneydoğu Avrupa’nın önemli tarım fuarlarından olan organizasyon, bu yıl 26. Kez düzenlenecek. Bulgaristan Gıda Bakanlığı’nın himayesinde gerçekleştirilen ve Bio Agra “Organik Tarımın Fuarı” olarak da anılan Fuar’a, geçen yıl 23 ülkeden 441 firma katılım göstermişti. Bu yılda katılımcı ve ziyaretçi oranının yüksek olması bekleniyor.

1992 yılından beri Bulgaristan’da düzenlenen ve bitki yetiştirme, tohum, tarım makineleri, tesisleri ve ekipmanları ile veteriner hizmetleri, ambalaj ve paketleme teknolojileri alanında geniş bir yelpazede tarım sektörü temsilcilerini buluşturan Agra 2017, 2017 yılında 22- 26 Şubat tarihleri arasında Plodiv’de düzenlenecek.

Agra 2017, Dünya Standartları karşılayan Global Industry Association (UFI) onaylı bir organizasyondur. Agra Tarım Fuarı’nın resmi web sitesinden alınan bilgiye göre; 2016 yılında gerçekleştirilen fuara 23 ülkeden 441 firma katılmış ve bu firmaların %65’inden fazlasını yabancı şirketler oluşturmaktadır.

Organik tarım ve tarım teknolojilerindeki son yenilikler üzerine özellikle durulan fuar, tarımda son trendlerin yakalanması ve iş bağlantılarının kurulması için etkili bir buluşma platformu oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir