IDMA 2015 Yolda

6. Uluslararası Un, İrmik, Pirinç, Mısır, Bulgur, Yem, Değirmen Makineleri ve Bakliyat, Makarna, Bisküvi Teknolojileri Fuarı 2326 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) düzenlenecek.

İDMA 2015, bakliyat sektörünün dev isimlerini buluşturmaya hazırlanıyor. Sektördeki gelişmeleri takip etmek ve son teknoloji ürünlerden haberdar olmak isteyen firmalar için bulunmaz bir fırsat yaratan IDMA 2015, 2325 Nisan 2015’te kapılarını ziyaretçilere açacak. 2 yılda 1 geleneksel olarak düzenlenen Fuar, teknoyenilikleri mercek altına alan AKY Technology tarafından da merakla bekleniyor. IDMA 2013, güçlü bir bilgi ve ürün alışverişine ev sahipliği yapmıştı. Bu yılda aynı başarıyı yakalaması bekleniyor. www.idma.com.tr adresinden katılım bilgilerine ve şartlarına ulaşılabilen Fuar, Dünyadan ve Türkiye’den bakliyat sektörünün önemli firmalarını buluşturan dev bir teknoloji arenasına dönüşecek.

[box type=”info” align=”alignleft” class=”” width=”600px”]IDMA 2015, Bakliyat Sektörünün önde gelen firmaları ile görüşme fırsatı sunuyor. Sektörün tüm sanayici ve sektör çalışanları geleneksel olarak düzenlenen ve un-değirmencilik sektörünün en büyük fuarı olan IDMA 2015’te de yerini alacak. Yüzlerce katılımcı ve binlerce ziyaretçinin buluşacağı bir alana dönüşecek fuarda firmalar tanışarak ticari ilişkilerini zenginleştirme fırsatı yakalayacak.[/box]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir