Gulfood Gıda Fuarı 2015 Tamamlandı

8-12 Şubat 2015 tarihleri arasında katılımcılarına ve ziyaretçilere kapısını açan Gulfood Gıda Fuarı Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlendi. Dünya Gıda Sektörü’ndeki firma ve markaları bir araya getiren etkinlik sektördeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden AKY Technology tarafından ziyaret edildi.

AKY Technology, iletişimin gücüne inanıyor. Dünyada düzenlenen ve sektördeki önemli firma ve markaları buluşturan organizasyon ve etkinlikleri yakından takip ederek katılmaya özen gösteriyor. Firmaların birbiri ile sıcak iletişime geçerek ticari bağlantılar kurmasını sağlayan bu organizasyonlardan biri de geçtiğimiz günlerde Dubai’de düzenlenen Gulfood Uluslararası Gıda Fuarı.

Gulfood Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl 20.si düzenlendi. Gulfood Gıda Fuarı, gıda sektörüne yönelik organize edilen dünyanın en önemli fuarlarından biri. Bu yıl 20’ncisi düzenlenen fuara 110 ülkeden 4 bin 500 firma stant bazında katıldı ve fuar yaklaşık 100 bin ziyaretçi tarafından gezildi. 20 binden fazla markalı ürünün de sergilendiği Gulfood Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na AKY Technology ziyarette bulundu. Yeniliklerin takipçisi firma, sektörün nabzını fuar boyunca yakından tuttu.

Teknoyeniliklerin mucidi ve takipçisi AKY Technology, fuarın nabzını tuttu. AKY Technology’nin yönetim ekibi iş gezileri sayesinde sektörel gelişmeleri öğrenme ve yeni ürünleri inceleme fırsatı Gulfood Gıda Fuarıbuluyor. İkili görüşmeler yaparak geleceğe yönelik iş bağlantılarını bugünden kuran Ekip, firmanın yarınını bugünden hazırlıyor. Yeni ihraç pazarlarının keşfi için de faydalı olan bu buluşmalar vizyonunu geniş tutan kuruluşların vazgeçilmezi.

Gökmen Akyürek Gulfood Gıda Fuarı’na düzenledikleri gezi hakkında şu açıklamada bulundu: “ Tohum ve yağlı tohum teknolojileri hakkında gerçekleştirilen üretimi yerinde görmek ve Bakliyat sektöründeki son teknolojileri yakından takip etmek için ordaydık. Bizim için yeni olan her zaman caziptir. Ekip olarak gerçekleştirdiğimiz bu iş gezisi en son teknolojileri görmemizi ve yepyeni bağlantılar kurmamızı sağladı. Şirketimizin yarının daha net yollarla şekillendirmek için bütün bilgilere açığız. Büyümek bilmekle başlar!” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir