15. GROWTECH EURASİA ANTALYA’DA DÜZENLENİYOR.

957growtech_2015Growtech Eurasia, 2- 5 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenleniyor. Antalya Expo Center fuar alanında gerçekleşecek etkinlik, 15. kez tarım sektörüne hizmet eden ulusal ve uluslararası firmaları buluşturacak. AKY Technology, yepyeni teknolojilerini tanıtmak üzere fuar alanındaki yerini alacak: Alt Kat, Yer: 2/ 200

Growtech Eurasia, Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, Türk tarım sektörünün en önemli buluşma platformlarından biri. Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların en büyük ve en etken tarımsal ihtisas fuarı olan Growtech Eurasia 2001 yılından beri her yıl sera, tarım ekipmanları ve teknolojilerini tanıtıyor.

Growtech Eurasia; sulama sistemleri, tohumculuk, fidecilik, peyzaj ve tarım ile ilgili ulusal ve uluslararası başarıya ulaşmış ürün ve hizmetleri bir arada bulma fırsatı veriyor. Bu yılda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 35.000 m2’lik alanda onlarca farklı ülkeden katılımcı ağırlayacak.

2015 yılında da tarım sektöründeki ticaretin gelişmesine fırsat verecek modern tarımın güncel uygulamalarını tanıtacak ve Dünya sektörünün nabzını tutacak. 8. Kez “Growtech Tarım Ödülleri’nin de” dağıtılacağı organizasyon yüksek katılım oranına ulaşmayı hedefliyor.

Growtech Eurasia, geçen yıl 25 ülkeden 650’nin üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcı firmayı 75 ülkeden 75.218 ziyaretçi ile buluşturmuştu.

AKY Technology, 2015 Growtech Eurasia’daki yerini alacak. Kuru Gıda Sektörüne yönelik en son geliştirilmiş teknolojiler Antalya’da tanıtılacak. Ulusal ve uluslararası arenada bakliyat& hububat& kuruyemiş& tohum işi yapan firmalara tanıtılacak makinelerin büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir