3. ADDİS AGROFOOD KAPIDA

27- 30 Kasım 2015 tarihlerinde Etiyopya Addisababa’da “Addis Agrofood 3. Tarım Makineleri, Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı” düzenleniyor. Dünyanın en iyi kalite susam bitkisinin yetiştirildiği Etiyopya, etki alanı geniş bir fuara ev sahipliği yapıyor.

AKY Technology 3. ADDİS AGROFOOD’daki yerini aldı.

 

Addis Agrofood, uluslararası alanda gıda sektörünün profesyonellerini buluşturuyor. Afrika Gıda Pazarı hakkında bilgi sahibi olmak ve farklı ülkelerden gelen profesyoneller ile sıcak iletime geçmek için etkili bir platform.

Etiyopya’nın Addisababa kentinde düzenlenen fuar bu yıl 3. Kez düzenleniyor. Kuru Gıda Sektörüne bölgesinde yetiştirdiği susam ile değer katan Etiyopya, devletinin tarım politikaları ile bu alanda gelecek vadeden bir ülke.

Fuar katılımcılarının profili şöyle: sebze ve meyve üreticileri, organik tarım işi yapanlar, süt üreticileri, tarım makineleri üreticileri, et ve şarküteri ürünleri makine üreticileri, balık endüstrisi makine ve ekipman firmaları, paketleme makine ve ekipmanları firmaları katılacak.

3. Addis Agrofood’un ses getirmesi bekleniyor. Ziyaretçi kitlesi oldukça geniş olan fuara; çiftçiler, tarım makine endüstrisi ile ilgilenen profesyoneller, mühendisler, kooperatifler, sebze üreticileri, tohumcular, bakliyat üreticileri ve halkın gelmesi öngörülüyor.

Kuru Gıda Sektöründe Türkiye’nin önemli Kuruluşlarından olan AKY Technology’de fuardaki yerini alacak. Hububat Eleme Teknolojileri alanında en son yenilikler fuar ziyaretçilerine tanıtılacak.

 

addis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir