SON KUŞAK Akyürek

Ekran Resmi 2015-07-25 11.37.33

Akyürek Ailesi, neredeyse yarım asırlık ticari deneyimi yepyeni bir oluşumda kullanıyor. AKY Technology, 2015 yılında kurulmuş bir firma olmakla birlikte güçlü bir ticari geçmişin üzerinde yükseliyor. Sabahattin Akyürek’in onursal başkanlığında, aile şirketinin yönetim kurulu başkanlığını Gökmen Akyürek üstleniyor. AKY Teknolojinin geleceğini şekillendirecek isim ise Uğur Akyürek.

Akyürek Ailesinin en genç üyesi olan Uğur Akyürek, Türkiye’de aldığı eğitimi, yurtdışında aldığı eğitimle desteklemiş donanımlı bir genç adam. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünü başarı ile bitirdikten sonra yurtdışında dil eğitimini tamamlayarak ülkesine döndü. Ve aile şirketindeki yerini aldı.

AKY Technology’de Sabahattin Akyürek ve Gökmen Akyürek’in çalışma stillerini ve prensiplerini yakından gözlemleyerek iş hayatında deneyim kazanıyor. Üzerine düşen görevi yerine getirirken gelecekte alacağı daha büyük sorumluluklar için kendini hazırlıyor.

AKY Technology yurt içi ve yurt dışında güçlü bağlantıları olan bir firma ve ticari ilişkileri oldukça yoğun. Bu süreçte Uğur Akyürek’e çok iş düşüyor. Çünkü AKY Technology’nin “Dış Ticaret” ve “Yönetim Kurulu Üyeliği” görevlerini üstlenmiş durumda. 

Uğur Akyürek’in yakın dönem gelecek planları arasında; aile şirketinin yurt içi ve yurt dışında pazar payını artırmak var. Bunun için üzerine düşen görevleri hassasiyetle yerine getirirken, Sabahattin Akyürek’ten aldığı iş terbiyesi ile fabrikada bulunan her bir departmanda neler olduğu ile yakından ilgileniyor. Yani işin mutfağına yakın kalıyor!

Uğur Akyürek, istikrarlı bir şekilde büyüyen AKY Technology’nin gelecek başarılarının mimarlarından. Ve şimdi masasının başında sakince işlerini götürse de, gelecekte Gökmen Akyürek kadar piyasada isminden söz edilen başarılı bir iş adamı olacağının sinyallerini veriyor.

Öyle görünüyor ki Uğur Akyürek; iş hayatında zarif, sakin ve mantıklı yaklaşımları ile doğru kararlar alarak ülkesine katkıda bulunan iyi bir sanayici olacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir