DÜNYANIN İLK COMBO’SU ECOTURKA’YA

Aky Technology, 13 Ekim Salı Günü fabrika açılışını gerçekleştirdi. Atiye Konseri, Doğukan Manço DJ gösterisi ve Turabi Çamkıran söyleşisi ile kutlama havasında geçen Açılışta iş ve siyaset dünyasından önemli insanlar bir araya geldi.

Kuru Gıda Sektörüne özellikle kuruyemiş, bakliyat ve tohum alanında eleme& temizleme& seçme& paketleme makineleri geliştiren ve üreten AKY Technology organizasyonu fuar havasında geçti.

AKY Technology tarafından geliştirilen en son teknolojilerin de tanıtıldığı organizasyonda, “Excell Cleaners Combo 406” ve “Excell Cleaners Turbo 208” görücüye çıktı.

Kuru Gıda Sektörünün önemli isimlerini ağırlayan Açılış’ta “Excell Serisinin En Yenileri” yoğun ilgi gördü.

 

AKY Technology, Dünyanın En Yetenekli Kapalı Elek Serisi’ne imza atmış durumda. 300’e yakın Excell, Türkiye’nin ve Dünya’nın çeşitli yerlerinde kuruyemiş ve bakliyat alanında kullanılıyor. Bu serinin en yenileri ise 13 Ekim Salı Günü gerçekleşen AKY Technology Fabrika Açılışında sergilendi.

Combo ve Turbo, fabrikada organize edilen özel alanda iş adamları ile buluştu. Ürünü geliştiren AKY Technology AR- GE Ekibi’nden uzmanların görevlendirildiği alanda, misafirler ürünün yaratıcılarından yüz yüze bilgi aldı.

 

Dünyada üretilen ilk Combo ve Turbo Ecoturca’nın oldu.

Adıyaman’dan tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya tahıl üretimi ve paketlemesi alanında hizmet götüren Ecoturka, Adıyaman Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesisinde modern işleme ve paketleme sistemine sahip. 10 yılı aşkın süredir Kuru Gıda Sektörüne hizmet eden kuruluş, ihracat kapasitesi ile de dikkat çekiyor.

Ecoturca bu tesisine Excell Serisi’nin en yeni iki üyesini de ekledi. Combo’da Turbo’da Ecoturka’nın üretim kapasitesini katlayarak ülke ekonomisine katkısını artıracak.

 

AKY Technology İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek, misafirlerle özel olarak ilgilenerek makineler ile ilgili bilgi verdi.

AKY Technology İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek, “Excell Combo Cleaners 406’nın sadece tasarım aşaması için 720 saat çalışıldı ve üretiminde 80 kişilik bir uzman ekip görev aldı. 32m2 eleme alanına sahip olan teknoyenilik, minimum titreşim özelliğine sahip olduğu için kullanım ömrü daha uzun ve tam otomatik yönetim paneli ile kullanıcısına kolaylık sağlıyor.

Bu makineler ile bakliyat& hububat sektörü yeni ufuklara yelken açacak. Excell Combo ile bakliyatı hem temizleyecek hem de boylayabileceksiniz. Excell Turbo ile iki kere temizlik yapabileceksiniz. Dünyada bir ilk olan bu makineler ile kusursuza yakın sonuç elde edeceksiniz.” dedi.

 

 unnamed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir