DÜNYA BAKLİYAT KONFEDERASYONU SRİ LANKA’DA TOPLANIYOR

SRİ LANKA

Dünya Bakliyat Konfederasyonu (GPC) 7- 10 Mayıs 2018 tarihlerinde Sri Lanka’da toplanıyor. GPC bünyesinde düzenlenen etkinlikte, Dünya Kuruyemiş Sektörü temsilcileri bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacak.

Dünya Bakliyat Temsilcilerini buluşturan GPC, 7- 10 Mayıs tarihlerinde Colombo, Sri Lanka’da Shangri- La Otel’de sektör temsilcilerini bir araya getiriyor. Başhan, Armada gibi Türk bakliyat markalarının da sponsor olduğu etkinlik, 4 gün sürecek. Toplantılar, sabah 10.00 ile 18.00 saatleri arasında devam edecek.

GPC bünyesinde kurulan web sitesi, Pulses2018.com’dan alınan bilgiye göre program şöyle; 7 Mayıs tarihinde, Sadece icra Kurulu Üyeleri, GPC İcra Komitesi Toplantısı yapılacak ve ardından karşılama resepsiyonu düzenlenecek.

8 Mayıs tarihinde, Başkan Hüseyin Arslan konuşma yapacak. Ticaretin Geleceği, Colombo Anlaşması, Küresel Markalar ve Dünya, Soru ve Cevap, Küresel Arenada Yeşil Mercimek başlıklarına farklı oturumlarda değinilecektir.

9 Mayıs tarihinde; Yeni Genç Profesyoneller belirlenecek; Global düzlemde nohut, bezelye,  beyaz fasulye ve kımızı mercimek üzerine ayrı oturumlarda konuşulacaktır.

Ayrıca, 10 Mayısta, yine dünyada etkili bakliyat ürünleri üzerine oturumlar düzenlenerek fikir alışverişinde bulunulmaya devam edilecek ve GPC üyeleri arasında bir genel kurul düzenlenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir