2018 NOVİ SAD ULUSLARARASI TARIM FUARI YOLDA

MPS_eng_2018

Novi Sad Uluslararası Tarım Fuarı, 15- 21 Mayıs tarihlerinde Sırbistan’ın Novi Sad şehrinde 85. kez düzenleniyor. Novi Sad Fair’s Kongre Merkezi’nde tarım üreticileri, tarım ve hayvancılık sektöründeki firmalar bir araya gelecek. Fuarın ziyaretçi profilini ise hükümet yetkilileri, ticari alıcılar, ziraat mühendisleri, ihracat uzmanları ve akademisyenler oluşturuyor.

Novi Sad Uluslararası Tarım Fuarı bir B2B İş Etkinliğidir. Organizasyonun öncelikli amacı, tarım ve hayvancılık sektöründeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmektir. Uluslararası Tarım Fuarı, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki en büyük ve en önemli tarım sektörü etkinliklerinden biridir. 85 yıldır, Novi Sad, Voyvodina ve Sırbistan’ın en büyük tarım fuarlarından biri olma iddiasını taşımaktadır.

Organizasyon 85 yıldır ülke çiftçisini birbiriyle ve uluslararası tarım sektörü temsilcisiyle buluşturmaktadır. Fuarla eş zamanlı olarak, tarım teknolojilerindeki bilimsel gelişmeler, organik tarım ve hayvancılık alanında sergiler de düzenlenmektedir.

Fuara daha ayrıntılı olarak belirtilsek; Tarım Makineleri ve Ekipmanları, Tarım Uygulamaları, Orman Mühendisliği, Sulama Teknikleri, Tohumlar, Tarımsal Ürünler ve İlaçlar, Sera Ekipmanları, Hayvancılık, Veterinerlik Ekipmanları, Bitki koruma, Gübreleme, Gıda işleme makineleri, Gıda İşleme Teknolojisi, Yenilebilir Enerji, Meyveler, Sebzeler, Süt Üretimi, Diyet Ürünleri, Et Üretimi, Arıcılık, Yağlar, Kahve, Alkolsüz İçecekler, Unlu Mamuller, Alkollü İçecekler, Tatlılar, Gıda Ambalajı, Paketleme sektöründen gelişmeler konu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir