WORLDFOOD İSTANBUL 2016 BAŞLADI

world food 2016

24.Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı WorldFood İstanbul başladı. 1- 4 Eylül tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da gerçekleşen etkinlik ulusal ve uluslararası arenada hizmet veren gıda ve ambalaj sektörü temsilcilerini bir araya getirmeyi vadediyor.

Hedef, 45 ülkeden 600’ün üzerinde katılımcı firmayı, binlerce ürün, hizmet ve teknolojisini 16 bini aşkın ziyaretçi ile buluşturmak.

Süt, et, şekerleme, konserve, çay ve kahve, organik, deniz ürünleri, dondurulmuş ve hazır gıda, gıda katkı maddeleri, içecekler, yağlar, bakliyat, baharat, içecekler, doğal ürünler, kuruyemiş alanında hizmet veren ulusal ve uluslararası firmaları buluşturan Worldfood İstanbul 2016, 1 Eylül 2016 itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Worldfood İstanbul’da konuk ülke olarak bu yıl Kenya ağırlanacak. Etkinlik takviminde; Konuk Ülke Kenya Toplantısı, Retail Center Etkinlikleri, ColdChain Expo Eurasia ve WorldFoodTech özel bölümleri, yurtdışı alım heyetleri ikili görüşmeleri ve fuar süresince yoğun bir konferans trafiği yer alacak.

Program kapsamında, Afrika ve Kenya’dan gelen satın alma heyetleri, fuar katılımcı firmaların temsilcileriyle “İkili İş Görüşmeleri Toplantısı” gerçekleştirecek.

Sektör temsilcilerine uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve iş fırsatları yaratması amacıyla hazırlanan ve bu yıl 48 ülkenin katılımıyla düzenlenecek T.C. Ekonomi Bakanlığı “Alım Heyetleri Programı” da Fuar kapsamında olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir