Anuga Food Tec Nisan 2022’de

Anuga FoodTech 26-29 Nisan 2022 tarihinde düzenleniyor.  Anuga FoodTech 2022 melez bir fuar olacak! Yüz yüze iletişime dijital platform eşlik edecek. Böylece pandemi döneminde hareket kısıtlaması olan ya da hareket etmeyi tercih etmeyen firmaların da Anuga Food Tech 2022’den faydalanması sağlanacak.

26 – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında, tarım teknolojileri alanındaki en son çözümler, heyecan verici teknolojiler sizi her zamanki gibi Köln’de ve çevrimiçi olarak ağırlamayı dört gözle bekliyor.

Pandemi ve buna bağlı seyahat ve etkinlik kısıtlamaları, başlangıçta Mart 2021 için planlanan Anuga FoodTec’i de etkiledi. Sektör katılımcıları ve ticaret fuarının profesyonel ve kavramsal sponsoru Alman Tarım Derneği (DLG) ile yapılan kapsamlı görüşmelerin ardından Koelnmesse, Anuga FoodTec’i ertelemekten başka alternatif görmüyor. Bir sonraki Anuga FoodTec 26-29 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek.

2022’de ticaret fuarı hem yüz yüze hem de dijital platformu birleştiren karma bir etkinlik olarak gerçekleşecek. Fiziksel bileşene dijital bir platformun eklenmesi, Almanya’dan ve yurtdışından olabildiğince çok insanın yiyecek ve içecek endüstrisindeki en son teknolojilere ve süreçlere erişmesi ve sektör içinde sürdürülebilir ağ oluşturmayı teşvik etmesi için temel oluşturuyor.

Fuar ile ilgili gelişmeleri, resmi web sitesi www.anugafoodtec.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir