Agritechnica Tarım Makineleri Fuarı

Agritechnica Tarım Makineleri Fuarı’nın, 27 Şubat- 5 Mart 2022 tarihlerinde, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenmesi planlanıyor. Devam eden korona salgını ve ulusal ve uluslararası aşılama durumu göz önüne alındığında, DLG, VDMA Landtechnik ve fuarın danışma kurulu, durumu değerlendirdikten sonra, şu anda dünyanın önde gelen ticaret fuarı için Kasım ayının güvenli olmadığına kanaat getirdi. AGRITECHNICA için yeni tarih, 27 Şubat – 5 Mart 2022. Dört aylık erteleme ile Agritechnica Tarım Makineleri fuarı düzenlenecek.

Agritechnica, tarım teknolojisi alanında dünyanın önde gelen ticaret fuarından biridir ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek; ürünlerini ve yeniliklerini sergileme şansı sunuyor. Agritechnica, küresel tarım mühendisliği endüstrisinin vitrini ve tarımsal ürünlerin üretiminin geleceği için bir forum niteliği taşıyor. Bitki üretiminin geleceğini anlamak için fuarda sergilenen mekanizasyon ve konseptleri takip etmek yerinde tarım sektörü temsilcileri için yerinde olur.

Fuara konu olanlar ise şöyledir:

Toprak işleme teknikleri; tohum, gübreleme, yağmurlama ve sulama; bitki ilaçlama ve bitki bakımı; yem hasat tekniği, tahıl, mısır ve çapa bitkileri, hasat işleme ve hazırlama; traktörler, taşımacılık araçları ve taşıma tekniği, yenilenebilir enerjiler, enerji bitkileri üretimi ve yetiştirilebilir endüstri hammaddeleri, orman tekniği, belediye tarım araçları ve yeşil alan bakımı, tarla sebzeciliği ve organik tarım; meyve, sebze ve diğer kültür bitkileri tekniği; işletme gereçleri (biyo teknik/tohum, gübreleme, bitki ilaçlama, yakıt maddeleri ve madeni yağlar); elektronik, tarım yazılım programları ve hassas tarım; yedek parçalar ve aksesuar, kullanılmış teknik malzeme pazarlaması ile ilgili hizmet sektörü; işletmecilik. Fuar ile ilgili gelişmeleri fuar resmi web sitesi, www.agritechnica.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir