AFROPACKİNG 2016 YOLDA

imgres

AFROPACKİNG& FOOD MANUFACTURİNG, 26- 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında Mısır’da düzenleniyor. AKY Technology bu uluslararası etkinlikte yerini alıyor. 1. Hol, M1 Numaralı Standımıza son teknoloji paketleme makinelerini tanımanız için siz değerli Kuru Gıda Sektörü Temsilcilerini bekliyoruz.

Paketleme ve işleme teknolojisi, fırın teknolojisi, tahıl teknolojisi ve gıda maddeleri alanında; yeni fikirler edinerek iş bağlantıları kurmaya olanak tanıyan, yeni ürünleri ve tedarikçileri bir araya getiren ve sektördeki yeniliklere ilişkin haber veren paketleme sektörünün öncü fuarlarından olan AFROPACKİNG& FOOD MANUFACTURİNG, 26- 29 Mayıs 2016 tarihlerinde kapılarını Kuru Gıda Sektörünün temsilcilerine açıyor.

Gıda sektörüne yönelik olarak farklı segmentlerden temsilciler Fuar’da olacak: Sanayi ve ticaret, tarım- sanayi ve servis sağlayıcılar, kimyasal üreticileri, ilaç ve kozmetik üreticileri, tüketici ve son kullanıcılar AFROPACKİNG& FOOD MANUFACTURİNG’da buluşacak.

Kahire Uluslararası Fuar Merkezi’nde, 26- 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Fuar da Türk firmaları yerini aldı. AKY Technology’nin de paketleme alanında geliştirdiği son teknolojileri tanıtacağı AFROPACKİNG& FOOD MANUFACTURİNG ziyaretçilerini bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir