TÜRK KURUYEMİŞ SEKTÖRÜNÜN ACI KAYBI: İSA TUNÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

 

WhatsApp Image 2019-01-11 at 14.05.30

 

Kuruyemiş Sektörünün önemli isimlerinden Tunçlar Kuruyemiş’in Sahibi İsa Tunç son yolculuğuna uğurlandı. Abdullah Tunç’un oğlu ve Musa Tunç’un kardeşi olan İsa Tunç, 11 Ocak 2019 Cuma Günü, Ankara Karşıyaka Camii’nden Cuma namazını müteakip, Karşıyaka Mezarlığı’na defnedilmiştir.

 Türk Kuruyemiş Sektörünün başı sağ olsun.

Tunçlar Kuruyemiş, 1989 yılından bugüne İsa Tunç ve Yönetim Kadrosu kontrolünde  kuruyemiş sektöründe cesur kararlara imza atmış ve sürekli olarak büyümüştür. İthalat ve ihracat hacmi ile de dikkat çeken Kuruluş Ankara ve Kırıkkale’deki tesislerinde; üretim yapmış ve ulusal ve uluslararası pazarda başarılara imza atmıştır.

Ülkeye katma değer sağlayan, ülkenin ve bölgenin tanıtımını layıkıyla yerine getiren Tunçlar Kuruyemiş’in mimarlarından İsa Tunç, hakka yürümüştür. Abdullah Tunç’un oğlu ve Musa Tunç’un kardeşi olan İsa Tunç, 11 Ocak 2019 Cuma Günü, Ankara Karşıyaka Camii’nden Cuma namazını müteakip, Karşıyaka Mezarlığı’na defnedilmiştir.

Türk Kuruyemiş Sektörü değerli bir ismi kaybetmiştir. Piyasanın, ailesinin, yakınlarının ve çalışanlarının başı sağ olsun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir