Plast Eurasia İstanbul 2018 Yolda

PLAST-EURASIA-İSTANBUL-28.-Buluşmasına-Hazırlanıyor-e1534965598491

28. Uluslararası İstanbul Plastik ve Endüstri Fuarı, 5- 8 Aralık 2018 tarihlerinde, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine aralayacak.  

Fuar resmi web sitesinden alınan bilgiye göre, geçen yıl, 43 ülkeden katılımcı çeken etkinlik, 1087 firmanın fuar ziyaretçileri ile buluşmasını sağlarken; 101 ülkeden toplam 53 bin 919 kişi de  fuarı ziyaret etti. Plast Eurasia İstanbul 2018’in de aynı ilgiyi görmesi bekleniyor.

Fuar kapsamını; plastik makineleri, kimyasal& hammaddeler, makine yan ve ara sanayi, ısı ve kontrol cihazları, kalıp, hidrolik ve pnömatik, geri dönüşüm ile silo sistemleri ve yazılım sistemleri oluşturuyor.

Plast Eurasia İstanbul 2018 fuar kapsamı çerçevesinde; Plastik Sanayi, Makine Sanayi, Kimya ve Hammadde Sanayi, Makine Yan Sanayi ve Malzemeleri, Kalıp Sanayi, Ambalaj Sanayi, Otomotiv Sanayi, Geri Dönüşüm Sanayi alanlarında ziyaretçiler fuarı ziyaret ediyor.

Fuara en çok ziyaretçi gelen 20 ülke ise şöyle; İran, Cezayir, Bulgaristan, Ukrayna, Irak, Rusya, Tunus, Sırbistan, Suudi Arabistan, Yunanistan, Mekadonya, Filistin, Lübnan, Romanya, Ürdün, Kosova, Almanya, Azerbaycan, Mısır ve Fas. Plastik Sektörünün uluslararası arenada ses getiren organizasyonlarından olan Plast Eurasia İstanbul, sektördeki gelişmeleri takip etmek ve iş ilişkilerini güçlendirmek isteyenleri bekliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir