SUUDİ ARABİSTAN PLASTİK VE PETROKİMYA FUARI YOLDA// THE 16TH EDITION OF THE SAUDI PLASTICS AND PETROCHEMICALS COMING SOON

saudi-plastic-&-petrochem-black-logo

  1. SUUDİ ARABİSTAN PLASTİK VE PETROKİMYA FUARI YOLDA

27- 30 Ocak 2019 Tarihlerinde düzenlenecek olan Saudi Plastic& Petrochem Fuarı 16.  Kez kapılarını Dünya Plastik Sektörü Temsilcilerine açacak. Suudi Arabistan Krallığı, Cidde Forum ve Etkinlik Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin geçen senelerde olduğu gibi yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

 

Suudi Plastik ve Petrokimya Fuarı, plastik ve petrokimya üzerine çalışan pek çok farklı sektör için yatırım fırsatı sunuyor. Suudi pazarına açılan kapı olarak nitelendirilen fuar, yere, bölgesel ve uluslararası alanda katılımcıları ağırlıyor. 27- 30 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Suudi Plastik ve Petrokimya Fuarı’nın ziyaretçi profilini ise;  mühendisler, sanayiciler, iş insanları, ve proje yüklenicileri oluşturuyor.

Fuarda katılımcı olarak yer alacaklar arasında, plastik alanında; plastik kimyasal ve hammadde tedarikçileri, danışmanlık servisleri, sulama sistemleri üreticileri, plastik ambalajcılar, plastik sağlık ürünleri üreticileri, plastik ev eşyası üreticileri, PVC ve Boru üreticileri yer alıyor.

Petrokimya alanında ise; kimyasal ve petrokimya işleme ekipmanları, kimya mühendisliği sistemleri, kimyasal bitki makinaları ve petrokimya malzemeleri, danışmanlık ve enerji kaynakları, filtreler ve filtrasyon sistemleri alanında stand açan katılımcılar ile buluşulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir