KONYA TARIM FUARI 2017 YOLDA

konya-tarim-fuari-rekorla-kapandi

Konya Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı, 21- 25 Mart 2017 tarihleri arasında, “Konya Ticaret Odası- TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde” düzenleniyor. Türk Tarım Sektörünün buluşma noktası iddiası ile organize edilen Fuar, 2016 yılı Mart Ayı’nda düzenlenmiş ve özellikle tohum alanında pek çok sektör temsilcisini çatısı altında buluşturmuştu.  2017 Konya Tarım Fuarı’nın da hareketli geçmesi bekleniyor.

Konya Tarım 2017, 21- 25 Mart tarihleri arasında 15. kez düzenlenecek.

TÜYAP Konya Fuarcılık tarafından düzenlenen organizasyon, 2016 yılında, Türk Tarım Sektörü temsilcilerini bir araya getirmişti.

Konya Tarım Fuarı resmi web sitesi’nden 2016 yılı ile ilgili alınan istatistiki veriler ve bilgiler şöyle;  7 ayrı salonda, 66 bin metrekare kapalı, 20 bin metrekara açık alan olmak üzere toplam 86 bin metrekarelik sergileme alanında, 16 ülkeden 1200 marka, 402 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile gerçekleştirildi. Fuar, 5 gün boyunca 48 ülke ve 74 ilden gelen 288.763 ziyaretçiyi “Konya TÜYAP Alanı’nda” buluşturdu.

Traktör ve tarım makineleri yan sanayi, bağcılık, çiftçilik ile ilgili teknolojiler, çiftlik ve seralara yönelik diğer ekipman ve hizmetler, agro bilişim ve tarım ile ilgili pek çok diğer alan Konya Tarım Fuarı’nın içeriğini oluşturuyor.

Konya Tarım Fuarı katılımcılarına; Marka bilinirliliğinizi artırma imkanı, en yeni ürün ve teknolojilerinizi hedef kitleye gösterme imkanı, Türkiye ve dünyadaki sektörel gelişmeleri takip etmek, pazar araştırması ve müşteri analizi yapmak, kurumsal prestij ve müşteri üzerindeki imajı güçlendirmek, mevcut müşteri ve bayi ağınızı güçlendirme imkanını vadediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir