Anuga Uluslararası Yiyecek ve İçecek Fuarı

“Birlikte yenilmeziz!” sloganıyla düzenlenen ANUGA Fuarı’nın, 9- 13 Ekim 2021 tarihlerinde Almanya’nın Köhn şehrinde düzenlenmesi planlanıyor.

Fırınlanmış ürünler, tatlılar, pastalar, içecekler, süt ürünleri, D-dondurma, sağlıklı yiyecekler, hazır yiyecekler, yiyecekleri koruma tekniği, pişirme ekipmanları gibi alanlarında firmalar ürünlerini sergileyecek.

Anuga Yiyecek ve İçecek Fuarı, sektör lideri, öncü, uzman ve güvenilir bir platform olma iddiası taşıyor. 100 yılı aşkın süredir Anuga; yiyecek ve içecek endüstrisine benzersiz dinamizmi ile hem iyi hem de Covid- 19 Pandemisi gibi kötü günlerde güç katıyor. Fuar Pandemi sürecinde, sektörü canlandırmak ve her zamankinden daha fazla desteklemek için düzenlenerek yeni ticari fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

Geleceğe iyimser bakan bir yaklaşımla düzenlenecek Anuga,  tarım ve gıda sektörü temsilcilerinin potansiyelini sergilemesine ortam hazırlıyor: Tek çatı altında on ticaret fuarı, en son gıda trendleri ve ilham verici özel etkinlikleri 9- 13 Ekim 2021 tarihlerinde katılımcıları bekliyor.  Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek endüstrisi ve ticaret fuarının sunduğu küresel bağlantılardan yararlanın.

Fuar ile ilgili gelişmeleri www.anuga.com adresinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir