Afrika Food Manufacturing Düzenlendi

Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlenen Africa Food Manufacturing (AFM) 29-31 Mayıs 2022 tarihlerinde dünya gıda sektöründen misafirlerini ağırladı. Mısır Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte AKY Technology stant açarak yeni teknoloji makinelerini tanıttı.

AFM, Mısır’daki ve daha geniş bölgedeki yiyecek ve içecek profesyonellerinin yenilikçi içerikler, işleme ve paketleme ekipmanları ve lojistik çözümler bulmaları için tek durak noktasıdır.
Afrika’nın yiyecek ve içecek endüstrisine yön veren firmaların ihtiyaçlarına çözüm sunan; uygulama, makine ve ekipmaları bir arada sergileyen AFM’de gıda sektöründeki trendleri yakalamak ve iş ağını güçlendirmek mümkün.

Gıda sektörü, gıda işleme teknolojileri, gıda paketleme teknolojileri ve lojistik konularında uzman firmaların görücüye çıktığı fuarda, AKY Technology’de yerini aldı. AKY Technology’yi temsilen, AKY Technology Satış ve Pazarlama Bölümü’nden Sayın Suha Yıldız fuarda hazır bulundu. Önemli sektör temsilcilerini ağırlayan Yıldız; AKY Technology adına, hububat ve bakliyat eleme teknolojilerini misafirlerine yüz yüze, tüm ayrıntıları ile tanıttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir