Etiket: fair

GPC Dubai Fuarı Düzenlendi
Fuar

GPC Dubai Fuarı Düzenlendi

GPC Dünya Bakliyat Konfederasyonu, 10-12 Mayıs 2022 tarihleri arasında Dubai’de toplandı. Etkinlik, Covid-19 Pandemi Süreci ardından yeniden yüz yüze iletişim için ortam yarattı. Bakliyat Sektörünün dünya genelinde temsilcileri bir araya geldi. Bakliyat 22, 10-12 Mayıs 2022'de Dubai'de gerçekleşti. Etkinlik, bakliyat endüstrisinden önemli oyuncuları bir araya getirerek pazarlarını daha derinden anlamak için bir araya getirdi. Ayrıca, sektörden konuşmacılara da yer verildi. 3 gün süren toplantıda; bakliyat üretiminden ticaretine geniş bir skalada bilgi alışverişinde bulunuldu.
TÜKSİAD 2022 Yılı Genel Kurulu Düzenlendi
Fuar

TÜKSİAD 2022 Yılı Genel Kurulu Düzenlendi

Tüm Kuruyemiş Sanayicileri Derneği (TÜKSİAD), 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antalya Kemer’de bir araya gelerek Kuruyemiş Sektörünün durumu masaya yatırıldı. TÜKSİAD Yönetim Kurulu Seçiminin de yapıldığı buluşmada, Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Anadolu Kuruyemiş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yıldırım seçildi. Tüm Kuruyemiş Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜKSİAD); kuruyemiş sektörünün içinden gelen, kendilerini sektörün geliştirmesine, yurt içinden ve yurt dışından kuruyemiş sektörünün ve bu sahada emek veren iş adamlarımızın söz sahibi olmasına adeta adamış, ülkemizin gelişmesi için gayret gösteren bir grup kuruyemişçi işadamı tarafından 2008 yılında kurulan bir “İş Adamları” derneğidir.TÜKSİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri bir bütünlük içerisinde bir taraftan derneğin geliş...
İspanya ISF,16-18 Mayıs 2022 Tarihlerinde Düzenlendi
Fuar

İspanya ISF,16-18 Mayıs 2022 Tarihlerinde Düzenlendi

ISF Dünya Tohum Kongresi, 16- 18 Mayıs 2022 tarihlerinde İspanya’da düzenlendi. Etkinlik İspanya’nın Barselona şehrinde Fira Barcelona - Gran Via’da gerçekleştirildi. Dünya Tohum Sektörü Temsilcilerini buluşturan organizasyon bağlantı kurmak için mükemmel bir fırsat yaratıyor.
15. Uluslararası Azerbaycan Tarım Fuarı Düzenlendi
Fuar

15. Uluslararası Azerbaycan Tarım Fuarı Düzenlendi

Caspian Agro Azerbaycan Tarım Fuarı, 15. Kez tarım sektörü temsilcilerini Azerbaycan’ın Bakü şehrinde buluşturdu. Uluslararası arenada ilgi gören fuar, 18-20 Mayıs tarihleri arasında sürdü. Bakü Expo Center’de düzenlenen fuarda AKY Technology’de stand açarak yer aldı. Fuar resmi web sitesi, “caspianagro.az” alınan bilgiye göre; Caspian Agro, Azerbaycan Cumhuriyeti'nin tarım-sanayi alanında ileri teknolojilerin tanıtılması, deneyim paylaşımı ve yerli ve yabancı çiftçiler arasında karşılıklı yarar sağlayan ticari bağların güçlendirilmesi için piyasada kanıtlanmış bir araç olarak lanse ediliyor. Fuar, tarım sektörünün en önemli oyuncularını, yerli ve yabancı uzmanları ve ithalatçılar, ihracatçılar, distribütörler, toptan ve perakende ticaret temsilcileri ve çiftçiler dâhil binlerce...
Polonya – AGROTECH 2022 Düzenlendi
Fuar

Polonya – AGROTECH 2022 Düzenlendi

18-20 Mart 2022 tarihleri arasında Polonya’da, Uluslararası Agrotech Tarımsal Mekanizasyon ve Teknolojileri Fuarı düzenlendi. Polonya, Kielce şehrinde düzenlenen fuar, Covid- 19 Pandemisinin ardından hareketli geçti. Bu sene 27. Kez düzenlenen fuar, Polonya’nın en büyük tarım teknolojisi fuarlarından biri olma özelliği taşıyor. Tüm tarım makineleri tek bir noktada buluşuyor: traktörden romörke, hububat eleme makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi fuarda sergileniyor. 2019’un rekor kıran Fuar, 25 ülkeden 750 firmayı bir araya getirmiş ve Fuarın tamamında 66 bin metrekarelik sergi alanı kullanılmıştı. Bu senede fuara ilgi vardı.